Upíří sestry 45 Viktorie

7. února 2016 v 18:39 | Viktorie |  Upíři sestry
Ahoj. Je tady další kapitola, tentokrát se v ní míň mluví. Já toho moc nenamluvím, a podle toho vypadají i ty povídky. :D . No každopádně komentujte a neštvěte mě. Těším se, co napíše Rose.
Jméno songu, jehož část je v povídce: Imagine dragons- Dream
Viktorie
Seděla jsem na posteli a slyšela za dveřmi hlasy, ale byla jsem moc líná se zvednout. Ano upír a líná. No a? No dobře je to dost divné. Lehla jsem si na břicho a zapla noťas. Chvíli to trvalo. Nechtěla jsem slyšet o čem se baví tak jsem nahlas hudbu. Asi ji slyšeli, ale to mi bylo jedno, ještě jsem pro jistotu zamkla dveře a otevřela okno, aby jsem cítila jemný průvan. Po chvíli se ozvalo zaklepání na dveře. A tak jsem dala hudbu ještě víc nahlas.,,Viktorie.." Ozvalo se. Hudba je po chvíli překřičela.
We all are living in a dream
But life ain't what it seems
Oh everything's a mess
And all these sorrows I have seen
They lead me to believe
That everything's a mess

But I wanna dream
I wanna dream
Leave me to dream
Hudba se rozléhala po pokoji, ale dveře se stejně otevřely.. Upíří rychlostí ztichla i hudba.. Otevřené okno přímo nabízelo útěk a tak jsem jím proletěla. Venku ale čekalo překvápko. Předvídal snad každý můj krok. Tak jsem to vzala přes skály a skočila jsem do řeky, kterou jsem rychle přeplavala, tato trasa byla pro "vegetariánské" upíry téměř nemožná, zvlášť když týdny nelovili. Nademnu se ozval hlas Rose: ,,Chtěla jsem se tě zeptat, jestli bys s náma nešla do Monroe lovit.." Když viděla můj výraz dodala.. ,,lidi přece." A olízla si rty. Lekla jsem je a kámen pod mou nohou se zřítil a já spadla do propasti ,, No super" Rozběhla jsem se a za pár vteřin stála zase nahoře, jen na jiné straně, ,která byla téměř dva km. daleko. Kousek od sebe jsem uviděla na stromě vzkaz: Ty nemáš žízeň? Kdyby něco jsme v Monroe. J & R. Vrátila jsem se zpátky do domů. Převlékla jsem se a mokré oblečení hodila sušit ven. Vypla jsem hudbu a naťas. Trochu uklidila a vydala se do Monroe. Byla už celkem tma, asi hodina po západu slunce. Po chvilce jsem ucítila upíry, známé upíry, ale byli tu už před delší dobou tak půl nebo třičtvrtě hodiny. Byla jsem ráda, že tu jsem sama, byl tu totiž příjemný klid. Po lovu jsem se vrátila domů, ale nešla jsem do domu, zůstala jsem v lese. Bylo tu pár zvířat, ticho.. Až nezvyklý klid. V dálce vyl vlk a za pár minut kolem mne proletěla sova. Divoká příroda.. A já v ní. Z nudy jsem si začla zpívat
,,But I wanna dream
I wanna dream
Leave me to dream..."
Po chvíli jsem toho nechala, nemám zrovna pěvecký talent.. V lese mě to přestalo bavit, ale nevrátila jsem se domů.. V domě se svítilo. Uvnitř byli Rose a Jasper, chodili po obýváku a zdálo se, že o něčem debatují. Přemýšlela jsem, o čem. Chvíli Rose chodila po místnosti a pak se oba podívali na zeď za sedačkou. Šla jsem si sednout před dům. Za nějakou dobu už mělo svítat, ale ještě byl par hodin čas. Otevřela jsem dveře. V chodbě nebylo moc světlo, ale z obýváku tam trochu světla přicházelo, šla jsem tam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama