Vánoce? U upírů vždy skělé..

26. prosince 2015 v 20:57 | Rosalie a Viktorie |  Twilight
Ahoj, jelikož jsou Vánoce, rozhodly jsme se napsat vánoční speciál, není to pokračování povídky Upíří sestry, ale je to prostě Vánoční povídka. Snad se vám bude líbit, nezapomeňte na anketu a komentáře. :)
Rosalie a Viktorie
Byl obyčejný prosincový den, všude plno sněhu a ve všech koutech států vládlo předvánoční davové šílenství. U upírů toto šílenství bylo ještě horší, zvlášť u Alice, která miluje nakupování a neustále chce jezdit do města a utrácet hromady a hromady peněz. Není ale jediná, kdo o Vánocích takhle blázní. Na druhém konci státu šílí i Viky, ale než aby šla do obchodů raději obere pár lidí. Což by Eliz sice neudělala, ale jakmile je v obchodě nějaká akce, hned tam musí jít.. a vykoupit ho. Jinak by to nebyla Eliz.
Rosalie ani Jasper ale nijak zabraní do předvánočních nákupů nejsou, takže jim nezbylo nic jiného než pozorovat jak ostatní šílí. Pozorovat jejich snahy o vyzdobení domu a dohadování se o útratách.
,,Kam mám dát ten strom?" Ozvalo se najednou, a dvojčata, která momentálně okupovala obývací pokoj, to překvapilo a vzhlédla. Byl to Emmet, samozdřejmě. ,,Další strom?" Zeptal se Jasper. ,,Ano, zdá se mi, že už to trochu přehání.." Odpověděla mu jeho sestra. ,,Už je to nejmíň pátý stromek a to nepočítám to, co ozdobili kolem domu." Kroutil nevěřícně hlavou. ,,Radši to ani nechci vidět.." Řekla zběžně, když zahlédla Emmův pohled. Ten jen postavil stromek na zem a pokrčil rameny.
,,...a sníh, jedem na saních..!'' Toto překvapilo všechny, takže každý kdo se nacházel v obýváku v šoku pozoroval Eliz, která tam přiběhla v jakémsi oblečku vánočního skřítka a začala zdobit nový stromek.
Když se celá společnost trochu vzpamatovala, Rose jen zakroutila hlavou a vzala si knížku. Emmet znovu pokrčil rameny nad počínáním své sestry a odešel, pravděpodobně pro další stromek. Jasovi se nechtělo hledat vlastní knížku a tak se rozhodl, že bude Rosaly číst přes rameno. Ta se na něj po chvilce podívala s otázkou ,,Co je?'' a když jí neodpověděl zavřela knížku a znemožnila mu tak přístup k textu. ,,Co je?'' Oplatil jí otázku. ,,Co by bylo..? Vánoce.'' S těmito slovy vstala a odešla do svého pokoje.
V kuchyni se Esmé snažila zapadnout do té vánoční atmosféry a tak se rozhodla, že upeče zcela nepotřebné vánoční cukroví. Upíři přece nic takového nejí, takže to bude muset počkat až do doby, kdy je znovu navštíví Bella Swanová.
Samozdřejmě nikdo krom dvou lidí (jistě.. ''lidí'') nechtěl být ''out,'' například Edward si pouštěl vánoční verze svých oblíbených klasických skladeb a Carlisle nosil po domě santovskou čepici. Zkrátka i u Cullenů zavládlo vánoční šílenství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama