Upíří sestry 43. Viktorie

20. prosince 2015 v 19:58 | Viktorie |  Upíři sestry
Ahoj, omlouvám se, že dlouho nebyly kapitoly, ale budou Vánoce… Takže přípravy a tak.. To je vše.. Příjemné čtení..Prosím konečně komenty .
Viky

Zazvonil telefon a já se šla kouknout čí je ,,Rosaly?" ,,Ano? Co se děje?" Objevila se vedle mě na chodbě, přísahala bych, že sjela po zábradlí. Byla to legrační představa. ,,Volá ti..." Koukla jsem se na mobil, aby jsem přečetla jméno ,,Cullenovi" ,,Volaj mi Culleni?" Zvedla obočí. ,,To bude Carlisle." Pokrčila rameny. ,,Co se děje?" Ozvalo se za mnou. ,,Rose volají Cullenovi" Podíval se na mě dost překvapeně. ,,Proč? Vypukla snad upíří válka? Jdou po nás Voltuři?" ,,Co?!" Vykřikla jsem, ale místo jako otázka to znělo jako odpověď. ,,Snad ne",,To se hned dozvíme.." Řekla Rose a přijala hovor. ,,Mohli by jste se prosím vrátit? Tedy ty a Jasper, máme menší problém a..." Esmiin hles přerušil Carlislův. ,,Je to důležité",,Proč?" Odmlčela se. ,,Co se děje? Teď jsme přijeli.." ,,No vlkodlaci.." ,,Co je zas s těmi smradlavými chlupatými koulemi?" Řekla opovrživě. ,,Je hodně novorozených tak je i hodně vlkodlaků a do toho se ještě pletou Volturiovi" ,,No to je bezva.. Jak je to možný?" ,,Asi se nějaký upír zbláznil.." ,,To je situace pro Voltury.." Poznamenal Jasper. ,,Já je viděla přijít" Dodala Alice. Rose si povzdechla.. ,,Takže budem cestovat zpět přes celé státy.." ,,Do ničeho tě nenutím..,, Odpověděla Esme. ,,Ne, ale používáš ten tón, který říká: Budeš hodná, takže poslechneš a přijedeš." Odsekla jí. ,,Ne" Rosaly se na mně jen podívala a podala Jasperovi mobil. Sedla jsem si na zábradlí. Jasper zatím vytáhl z Esme a Carlislea nějaké informace a obrátil se na mne.
Nechápavě jsem zírala na Rose a Jaspera. Rose se opírala o zeď a Jasper mi chtěl něco říct, ale asi nevěděl proč se tvářím tak nechápavě. ,,Hm?" ,,Nevíš o nějakém dalším upírovi ve Washingtonu? Dlouho jsi se potulovala kolem.. Nekousla jsi někoho?" Zeptal se s upřeným pohledem. ,,Myslíš někoho, kdo by za to mohl?" Přikývl. ,,No.. Jednou jsem se pokoušela 'ulovit' jednoho člověka, ale jen jsem ho kousla, protože tam bylo dost lidí, ale bylo to asi před deseti lety.." Dvojčata na sebe pohlédla. ,,Takže je upír.." ,,No, ale ne novorozený",,Může být.. Jako Maria, tvořit si armádu novorozených." Řekl zamyšleně Jasper. ,,Maria si vytvořila armádu?" Přikývl. Díval se někam do dáli a mně došlo, že vzpomíná na dobu kdy byl na jiném místě a cvičil upíry. ,,Aha, ale proč by to dělal? Proti komu?" ,,Nevím, ona měla nepřátele, ale vzhledem k tomu, že nevíme koho jsi kousla. Je to těžké." ,,Jejda" ,,Nevzpomínáš si náhodou?" ,,Nevím ani jméno.." ,,Dobře" ,,Omlouvám se" Mávl rukou a posadil se ke stolu. ,,Už je to vyřešené?" ,,To těžko.." ,,No….Ok.." ,,Možná by jsme se za nimi mohli podívat, i když se mi nechce.." ,,Co třeba letadlem?" ,,Jsme upíři, Viky.." ,,Jo, ale v některých zemích je dost slunečno.." ,,Jako třeba tady.." ,,No" ,,Žijeme na místě, kde nás neodhalí" ,,Lidé?" ,,Ano" ,,Navíc je to docela neznáme místo.." ,,Ano, bydlíme uprostřed lesů.." Přikývla jsem ,,Co se řešilo?",,Novovorození a vlkodlaci.." Odvětil jednoduše. ,,Aha, a co my s tím? ,,Prej jim máme přijet pomoct.. Asi očekávají střet.." ,,A co s tím mají společného oni?" ,,Jsou na jejich území.." ,,Aha" ,,Mohli by jsme jim jít pomoct..",,Jo, běžte" ,,Ne." Brácha se na mě upřeně díval. ,,Půjdeš taky, ty totiž dokážeš nejlíp zjistit kdo to je.." ,,Ne.. Ne, no, nie... Nechci jet" ,,Proč? Edward bude muset mlčet.." ,,Sorry, nechci" Řekla jsem a vyskočila oknem na zahradu.
Ti dva zůstali uvnitř. Nechtěla jsem s nimi být v jedné místnosti. Dopadla jsem do trávy a sedla si na zem. Překvapilo mě že ještě není večer. Vyrazila jsem do jednoho ze dvou lesů, tedy do té 'temnější části.' Bylo tu hodně stromů, nikdo jsem asi moc nechodí.. Rozběhla jsem se a během pár vteřin jsem byla na stromě. Naštvaně jsem loupala kůru. Šlo to poměrně dobře. Vzpomněla jsem si, že tohle jsem dělala i jako člověk. Úlomky jsem házela dolů. Kde už jich pár bylo. A kde bylo i mraveniště. Vanul čerstvý vítr. Seskočila jsem a vrátila se do domu. Zamkla jsem se do pokoje a zírala do stropu. Všimla jsem si, že venku sněží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama