Upíří sestry 38. Rosalie

22. listopadu 2015 v 20:41 | Rosalie |  Upíři sestry
Ahoj, 38. kapitola, co k ní říct.. snad jen to, že pro vás mám 3 jednoduché úkoly :d.
1. Přečíst si kapitolu
2. Hlasovat v anketě
3. A přidat komentář :)
Toť vše, je to jednoduché, takže to prosím splňte :)
Rosalie
PS: Pod kapitolou jsou fotky Viktorie, Jaspera a Rosaly :) jak (asi) vypadali na párty :)
Šla jsem k baru, objednat si nějaké pití, aby jsem zapadla do kolektivu. Jen jsem zahlédla, jak Viktoria s Japerem míří k parketu, pousmála jsem se. Aspoň, že se baví. Sledovala jsem svoje okolí, ale když mě oslovil barman otočila jsem se. Přece jen chtěla jsem si objednat, ne? Samozdřejmě na mě nejdřív zíral.. jak obvyklé, zírají všichni.
Viktorie stála před parketem. Nejspíš se nemohla rozhodnout, jestli půjde. Objednala jsem si mátový koktejl, nebo co, a pozorovala ty dva.
Vzadu na se o mě nějací lidé bavili, a svým upířím sluchem jsem zaslechla, že jsem divná. Lidem vždycky přijdeme, zajímaví, někdy divní, ale úžasní. Pak přišli další lidé.. a šli tančit.
Šla jsem se posadit do jednoho z křesel po obvodu místnosti. Chtěla jsem mít přehled o všem s zároveň být i trochu vidět. Ale jen trochu, stejně se pravděpodobně brzy stanu středem pozornosti. Viky se ohlídla a hned vyletěla ven z domu, až moc rychle a všichni se divili, jak mohla tak rychle zmizet. Nějaká holka si sedla vedle mně. Podívala jsem se na místo odkud zmizela má sestra a pak na tu holku. Ta se napila Coly a něco hledala v kabelce.
Snažila jsem nezabývat se pohledy ostatních účastníků párty. Když se Viky vrátila, nějaká holka začala křičet že ji viděla ulovit zvíře. Vstala jsem a došla k ní. Ta holka byla no, celkem mimo, teda mě se zdálo, že je mimo a vzhledem k tomu, že jsem ji už nejmíň dvakrát viděla u baru a teď měla v rukou prázdnou skleničku, jsem usoudila, že to můžeme svézt na to, že toho moc vypila. Stejně se zdálo, že ji všichni ignorovali. Té holce mohlo být tak šestnáct, a tak jsem přemýšlela, co tu dělá a jak je možné, že jí pustili. Teď seděla vedle jedné další holky a dvou kluků a smála se.
Obrátila jsem se k Viktorii. ,,Stejně půjdeme." Řekla jsem tiše. ,,Chtěla jsem jít, ale nebyla jsem si jistá, jestli mám čekat venku.. A nenapadlo mě, že tady bude někdo tak opilý, že bude mít vidiny." Zdůraznila slovo 'vidiny'. Přikývla jsem a podívala se na bráchu, který stál u okna.
Po chvilce jsem to pustila z hlavy, protože se k nám dobral Jasper.
- Bylo po půlnoci a zvonily zvony.. Dokonale děsivé. - Pochopil, že chceme jít. Viky šla ke dveřím a čekala na nás, ale nějací lidé mi zablokovali cestu. ,,Uhněte! Všichni.." Zakřičela na ně. Když se ti otravní lidé neměli k ústupu, jednoduše nám Jasper prorazil cestu. Upír odstrčí člověka celkem jednoduše. Hodně z lidí se divilo, jak je mohl tak hodně odstrčit ale konečně byla cesta volná.
Vyběhla jsem ven, samozdřejmě rychlostí asi tak člověka, a cestou drapla Viktorii, která stála u dveří, za ruku aby už šla. Jasper šel za mnou. A několik lidí dovnitř.
Zůstala jsem stát před budovou. Byla tma a v dálce svítily pouliční lampy, takovým namodralým světlem. ,,Měli by jsme jet.." Řekla jsem při pohledu na ty divné lampy. ,,Jo.." Řekla Viktorie a taky je sledovala. ,,Tak pojďte.." Ozvalo se za námi.
Lampy zhasly a tak jsme je přestaly pozorovat. Šla jsem do auta. Viky a Jasper šli taky.
Když byli všichni v autě, zavřela jsem na chvíli oči, chtěla jsem se uklidnit. ,,Uvidíš na cestu?" uslyšela jsem za zády. Otevřela jsem oči a otočila se. ,,Samozdřejmě.. že uvidím." Řekla jsem celkem klidně. ,,Fajn.."
Nastartovala jsem jaguára a vyjela do tmy. Viky otevřela okno a do auta zavanul slabý vítr. Bylo to celkem příjemné, ale soustředila jsem se na řízení auta. Začalo trochu víc foukat, ale nebyla mi zima.. Bylo to nemožné. Snažila jsem se to ignorovat, ale trochu mě to rozptylovalo. Nakonec to okno zavřela.
Bylo to lepší, ale rozhodla jsem se přemýšlet nad tím, jestli stejně nenechám řídit někoho jiného.. aspoň na chvíli.. malou chvíli. Stejně začalo pršet.. a kapky deště bubnovaly do střechy.
(Viktoria)
(Jasper)
(Rosalie)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama