Upíří sestry 36. Rosalie

15. listopadu 2015 v 23:12 | Rosalie |  Upíři sestry
Ahoj, i přesto, že je už 11 hodin večer přidám kapitolu. Dnes se nám konečně podařilo sepsat něco, čemu se dá říkat 36. kapitola od Rosalie z povídky Upíří sestry. :)
No snad se vám bude líbit, nezapomeňte na komentáře, ani na anketu a jinak hezké čtení. :)
Rosalie
PS: Opět je v kapitole část písničky, uhodnete ze její název? :)


Podívala jsem se na ostatní v místnosti, vzala klíčky od svého stříbrného Jaguára a zamířila do garáže. Viktorie mě pozorovala a Cullenovi se mračili. Jasper se s nemocnápadným protočením očí vydal za mnou.
Esme se nepřestávala mračit a Viky se snažila zavřít přecpaný kufr. Jasper se na ni podíval, zakroutil hlavou a kufr zavřel. Něco v něm křuplo ,,To bude váza." ,,Proč sebou taháš vázu?" Podivil se. ,,Je z mého starého domova.. Jestli praskla, tak byla no.." ,,Z 18. století?" ,,Jo." ,,Stejně to tam vypadá pořád stejně.." Pokrčil rameny. ,,Asi máš pravdu.." ,,Pojďte a nerozjímejte nad vázami." Zavolala jsem na ně. ,,Nebo se s vámi nebudou chtít ani rozloučit." Dodala jsem ironicky. Viktorie se zasmála. A Edward se na ni podíval způsobem: ,,A to ti přijde vtipné?" Odpověděla mu myšlenkou: ,,To s tou vázou a je moje věc, co mi přijde vtipné." Ohlédla jsem se po nich. Ale on jen zakroutil hlavou. Probodla jsem ho pohledem. ,,Je možné, že tu vázu rozbil on, když mi ten kufr házel.." Zavrčela. ,,To nikdo neví.." Ušklíbl se a Carlisle se na něj podíval aby ho napomenul. Ušklíbla jsem se. Přece vědí, jak je nevychovaný. Jasper se na ni podíval. ,,Jdem?" V tu samou chvíli jsem se zeptala i já. ,,Jasně." Můj bratr se začal smát a já se k němu po chvilce přidala. A za minutu i Viky.
Cullenovi na nás koukali celkem udiveně. Ale Carlisle se tvářil trochu pobaveně. ,,Jdem?" ,,Jasně!" Ozvalo se znovu dvojhlasně. ,,Dobře." Začala jsem se smát. ,,Ok." Jasper jen přikývl. Brala jsem to, jako, že chápou a šla jsem vyjet z garáže.
,,Mějte se." Dodala Viky ironicky a šla ke dveřím ,,Taky se měj." Odpověděla jí bez ironie Eliz. Usmála se. ,,A nespleťte si směr." dodal Emmet. Esme se dívala na auto, které vyjelo z garáže ,,Ahoj. A měj se Rose.." Brácha jen potřásl hlavou a já se usmála. Viky vyšla před dům a čekala až přijedu. Vyjela jsem s autem a Jasper hned zabral místo spolujezdce. Sis nacpala svůj kufr do kufru a sedla si dozadu. Ostatní co byli v domě se sešli před domem. ,,Ehm.. Mám klaustrofobii." řekla Viktorie. ,,Tady to není stísněné.." Podívala jsem se na ni. ,,Ale střecha je níž, než dva metry.." Otevřela si okno. ,,Viky, to bude v pohodě.." Snažil se ji uklidnit Jasper. ,,Navíc upírům být špatně nemůže.." ,,Ne, nemůže.." Přikývla jsem. ,,Jak douho trvá cesta?" ,,Skroro dva dny.." Odpověděl jí. ,,Hm.." ,,To nevadí. Čekala jsem že to bude delší." Poznamenala jsem. ,,To já taky." ,,Dobře. Máte vše?" Přerušila jsem to rozjímání. ,,Protože jedeme domů." ,,Dvakrát jsem to kontrolovala." ,,Fajn, tak se rozlučte a jedem." Prohlásil Jasper, který se tvářil dost pobaveně. ,,Jo no." ,,Tak jo." Řekla jsem s úsměvem a zamávala jim na pozdrav. Několik příslušníků jejich klanu mi to gesto oplatilo. Viky zvedla ruku a mávla s ní, tak aby to vzali jako rozloučení a nebo jen jako zvednutí ruky.
Jasper taky zamával, a když to všechno ustalo, rozjela jsem se po cestě na silnici. A když mi dům mizel z dohledu odešli domů.
Zaplnula jsem rádio. Viktorie sledovala cestu, Jasper se díval z okna a z rádia zazněl hlas Madonny.

,,And I fell like I just got home
And I feel
And I fell like I just got home
And I feel
Faster than the speeding light she's flying.."*

,,Taky se nudíte?" ,,Celkem jo. Ale můžeš sledovat Rose jak řídí." Odpověděl Jasper a já jen lehce zakroutila hlavou nad jeho nápadem. ,,Hm.." ,,Můžete poslouchat rádio." Navrhla jsem jim. ,,Dobře."

,,She's got herself a universe
She's got herself a universe
She's got herself a universe

And I feel
And I feel
And I feel like I just got home
And I feel

Quicker than a ray of light she's flying.."**

*Po několika hodinách*

,,To je dobrá písnička.." Ozvala se sis. ,,Hm? Jo je zajímavá.." Zareagoval Jasper. ,,Taky si myslím.. Tady si uděláme přestávku." Řekla jsem a zamířila ke sjezdu z dálnice. ,,Kolik je hodin?" ,,Bude osm.." Odpověděla jsem. ,,Proč?" ,,Jen tak, je tma a nevěděla jsem, jestli už bude noc.." ,,Stmívá se celkem brzy. Proč tu chceš zastavit?" Otočil se na mě. ,,Musíme nabrat benzín. A taky bych se prošla." S těmito slovy jsem zastavila u malé benzínové pumpy. Viktorie sledovala krajinu. ,,Došel?" ,,Moc nám ho nezbývá. Takže jestli chtete můžete jít na chvilku ven." Oznámila jsem jim a vystoupila z auta.

*,,A já cítím, že jsem právě získala domov
A já cítím
A já cítím, že jsem právě získala domov
A já cítím

Rychleji než sprintující světlo létá.."

**,,Má svůj svět
Má svůj svět
Má svůj svět

A já cítím
A já cítím
A já cítím, jak bych právě získala domov
A já cítím

Létá rychleji než paprsek světla.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Cullenovi vs Haleovi

Cullenovi
Haleovi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama