Upíří sestry 34. Rosalie

1. listopadu 2015 v 11:57 | Rosalie |  Upíři sestry
Ahoj, 34. kapitola.. vyřeší se osud upírky Belly, nebo ne? Jak zareagují upíři na návštěvu vlkodlaka?
To vám odhalí blízká budoucnost. :)
Komentujte a hlasujte v anketě! :) (Všem děkujeme za komentáře a hlasy v anketách! (y) :).)
*Rosalie

Z minulého dílu:
Do domu Cullenů přišla Viktorie, chtěla se svými sourozenci probrat osud novorozené upírky Belly. Mezi rodinou Haleových a Culleny vládne napětí, dvojčata a jejich sestra přemýšlí nad návratem domů. Rosalie moc dobře ví, že jejich dům, dům kde bydleli před válkou Konfederace a Unie je v pořádku a je obyvatelný. Ale napětí se dá téměř krájet, když dům plný upírů navštíví Bellin přítel a vlkodlak Jacob Black.

Uviděla jsem něčí nohy, jak šel po schodech dolů. Vstala jsem z křesla a podívala se na schody.
Viktorie zůstala sedět a otočila hlavu, zdálo se, že se je snaží ignorovat.Jasper se nervózně podíval na Carlislea a potom na Esmé. Viktorie nakonec vstala a šla ke shodům. A Esme se šla podívat s ní. Já jsem se podívala na toho vlkodlaka a ušklíbla se. Ale Carlisle na mě syknul. Esme se na mě mračila a Viky odešla na zahradu.
Došla jsem do kuchyně a když nikdo nic nemamítal, vyskočila jsem oknem za Viky. Viktorie vykřikla ,,Tohle mi nedělej, víš jak jsem se lekla?" ,,Promiň, to nebyl účel. Vyděsit tě.'' Podívala jsem se na ni. ,,V pohodě" odpověděla mi. ,,Myslíš si, že by nám dovolili odejít?'' Posadila jsem se na lavičku. ,,Mě ano, nesnáší mě a nejsem v jejich klanu, a ty si přece můžeš dělat co chceš... Jsi dospělá, ne jako Edward, tomu je 17...." ,,Ano, já a Jasper jsme nejstarší, z jejich ''dětí.'' 20 let už mi nějakou dobu je.." ,,Nějakou dobu? Spíš pěkně dlouho" Zasmála se Viktorie.
,,Jo, už hodně dlouho.." Usmála jsem se. ,,Jo...Jo.." ,,Už 153 let.. Takovou dobu už jsem upír.." ,,Změnilo se toho strašně moc.." ,,Jo, je to šílený. Změnilo se téměř všechno, i my." Dívala jsem se na velké stromy které obklopovaly dům. ,,Fyzicky bohužel ne.." ,,To ne. Bohužel.." Smutně jsem si prohrábla vlasy. ,,Zas tak strašný to není" usmála se a zírala do lesa. ,,Stejně jsem nikdy nechtěla být upír, ale jsem. Žiji život, který není životem.." Pousmála jsem se. ,,Jak se to vezme.. Žiješ ale jsi.. tvrdá." ,,Nepřijde mi to moc jako život." ,,Je to... Divné" Přikývla jsem. ,,Co myslíš, vrátíme se domů?" ,,Nevím.... Víš.. Možná bych cestovala.." ,,Cestovat můžem." Podívala jsem se na ní. ,,Ale tam můžeme hrát baseball každý den, jen asi bez bouřky.." ,,Pokud neodpálím místo míčku strom..." Usmála se ,,To se snad nestane." Zasmála jsem se. ,,Na mýtině ne.." ,,A nesmí tam být lidi......" Začala jsem se smát. ,,Náš dům stojí téměř uprostřed lesa Viky" ,,Tak proč hrajete v bouřce..?" ,,Cullenovi mají rádi ty rány hromu, myslí si, že to pak lidi neděsí. Ale to je spíš kvůli tomu, že bydlí u civilizace."
Přikývla ,,Ale je to fajn.." Trochu jsem se zamračila. ,,Jen Eliz prořád nadhazuje.." ,,Jednou jsem si všimla.." ,,Pokaždé nadhazuje, a vůbec je nezajímá, že to baví i další lidi.." ,,No jo.." ,,Nevrátíme se dovnitř, i když je tam vlkodlak.." Trochu jsem se poušklíbla. ,,Pokusím se je ignorovat...
,,To bude zajímavé." Poznamenala jsem. ,,A zacpu si nos.." ,,Jo, je tu vlkodlak." Přikývla jsem. ,,Musím do domu?" ,,Měla bys." ,,On... Nepochopí že nejsem jako vy..." ,,Bude muset, jinak bude mít problém s rodinou Haleových." Vstala jsem a zatvářila se bojovně. ,,Ano" ,,No, půjdeme dovnitř." Usmála jsem se. ,,Fajn." ,,Nebo tě tam odtáhnu." Řekla jsem z legrace a obě jsme se vrátily do obýváku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Cullenovi vs Haleovi

Cullenovi
Haleovi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama