Upíří sestry 33.Viktorie

27. října 2015 v 20:54 | Viktorie |  Upíři sestry
Tady je další kapitola.
A konečně už pište komenty.
Viktorie
Btw: Ale teď už vážně, pište komenty, takhle nemáme žádné zpětné reakce na blog.

Ohlídla jsem se za Jasperem a zírala na schody. Měla jsem pocit, že se hýbají. Rosaly seběhla, nebo spíš seskočila schody do obýváku. Zamrkala jsem a zírala na schody. Po chvilce je sešel i Jasper a podíval se na mně.
Postavila jsem se a za vteřinu jsem stála na schodech. Rosaly se na mně překvapeně podívala a Jasper ji napodobil. Zírala jsem na schody. ,,Ehm, Viky?" Promluvila na mně Rosalie. Ohlídla jsem se a málem se mi zamotaly nohy. Dívala se na mně. A očividně nevěděla co říct.
,,Co se děje?" Řekla po chvíli. ,,Em, no.. ty schody jedou?" ,,Co?" Podívala se na mně naprosto nechápavě. Koukla jsem na ní, připadala jsem si pitomě ,,Nic" Pokrčila jsem rameny.
,,Přišla jsi.." Nervózně se podívala na Jaspera. ,,..kvůli Belle?" ,,Ano" odpověděla jsem. ,,Půjdem do obýváku. Tady stát je divný." Opatrně se podívala směrem ke kuchyni. Přikývla jsem a ohlídla se na schody, Rose došla do obýváku a posadila se do křesla. Sedla jsem si naproti ní. Jasper se postavil k oknu a obě nás pozoroval. ,,Ehm.." Začala jsem rozhovor. ,,Zjistila jsi o ní něco?" Zeptala se mě šeptem. ,,Jo, vím kde bydlí, a že její táta je policajt." Trochu se zamračila. ,,To nezní dobře.." ,,Taky si myslím." Ozvalo se od okna. Koukla jsem se na Rose a potom na Jaspera. ,,Řekla jsem mu, že jsem její kámoška. Prý ji nechal hledat.. Ona je novorozený upír.. Neovládne se.. Takže pokud ho zabije, tak nemusíme mít strach, že po nás půjde celá policie a.." Přerušilo mě cvaknutí dveří.
Rose i Jasper sebou trhli a podívali se směrem, odkud ten zvuk přišel. Otevřely se dveře a v nich stála Alice. Rosaly se na ni podívala ale nijak to nekomentovala. ,,Řešíte něco?" zeptala se. ,,To, co nemusíš vědět!" odpověděla jsem nepříjemným tónem. ,,Možná.. Em Viky, Cullenovi by nám s tím možná mohli pomoct..." Ozvala se opatrně Rosaly. ,,Ne!" protestovala jsem. Pokrčila rameny. ,,Nemusíme jim o tom vykládat. Ale stejně víš, že vyzvídat budou."
,,Hm..." ,,Je to na tobě." Řekl mi Jasper. Probodla jsem ho pohledem ,,Proč zrovna já?" Zadíval se na mně. ,,Potřebujeme to vyřešit a ty z nás tří víš nejvíc informací." ,,Fajn." řekla jsem ironicky. ,,Viky, prostě to probereme, ale.. nemusíme být tady, jsme tu všem na očích.." Řekla Rosaly. ,,Jo.." Rosaly se tajemně se usmála. ,,No já nevím kolik si toho pamatuješ ze svého života, ale tam kde jsme to nazývali 'doma' to vypadá stále normálně." ,,Jak to víš?" ,,Viktorie, někteří si stále ještě pamatují odkud jsou." Usmála se Rose.
,,Jo, už jsem v pohodě, výpadek paměti.." Rosaly se usmála. ,,To jsem ráda." I Jasper se polovičatě usmál. ,,Ale v té době jsem byla upír.." ,,To je pravda, ale pár let jsi tam bydlela i jako člověk. Než se někdo neovládl.." Řekl Jasper a podíval se na své dvojče. Ta se tvářila jako že se jí to netýká. ,,Jsem stará." zasmála jsem se. ,,Všichni jsme starý." Prohlásila Rosaly a začla se spolu s Jasperem smát. ,,Mi bude 180..." Taky jsem se smála. ,,Myslíš si že nevím kolik ti je?" Zasmála se Rosaly. ,,Vím, že to víš." ,,Jo za necelých 7 let. Ale to je vlastně nic." Smál se Jasper. ,,To není vůbec nic." ,,Přesně, pro nás ne." Přikývla Rosaly. ,,Ale někdy se to vleče.. Navíc když nespíme.." ,,Jo to jo. Ale tobě se povedlo usnout, ne?" Zeptala se Rosaly opatrně. ,,Ne, jen jsem si to myslela, snažila jsem si to představit.." ,,Bylo to.. Jako kdybys spala?" Zeptal se s nadějí v hlase Jasper. ,,Když jsem se hodně soustředila tak trochu ano.. Představovala jsem si, že se mi něco zdá.." ,,To je zajímavé." Řekl zamyšleně Jasper ,,Moment.. Jak jste se to dozvěděli?" ,,Irina.." Odpověděla mi Rose. ,,Je to hrozná drbna." Dodal Jasper. ,,Já ji.." zasyčela jsem. ,,Taky jí nesnáším." Poznamenala Rose. ,,Tak to jsme tři.." Ozval se Jasper. ,,Do všeho se plete.." ,,Plete no, je děsná.." Tiše zavrčela Rose. ,,A žaluje.."
Jasper sebou trhnul. ,,Někdo jde.." ,,Kdo?" ,,Nevím, někdo z Cullenů.. Typuji Carlislea a Esme, možná někdo další.." Zamračil se. Trhla jsem sebou a koukla na Rose. Ta se dívala směrem odkud cítila upíry. Koukla jsem se z okna. ,,Necítíte vlky?" ,,Vlkodlaky?" Zeptala se Rosaly. A vzápětí se ušklíbla. ,,Jo jeden tu je, ale strašně smrdí.." ,,Tady? Porušili smlouvu?" Zavrtěla hlavou. ,,Porušit smlouvu můžou jinak, ale pokud ho pozvali Culleni, tak to je asi v pohodě. Myslím, že to je ten její kamarád. On je Quillet." ,,Kamarád? Nechtějí spíš něco řešit?" ,,Kamarád Belly." Objasnil Jasper. ,,Smlouvu neporušil nikdo. Ty nejsi v jejich klanu." Vysvětlil to dál. ,,Nejsem a nechci.. Bella tu je? " ,,Taky nechci, ale jsem.." Řekl Jasper. ,,Nemusíme, můžeme odejít, nebyli jsme s nimi vždycky, můžeme zase bydlet v Jižní Karolině.." Řekla Rosalie zamyšleně. Přikývla jsem.
Jasper se podíval na schody, kde se objevili Cullenovi a.. ,,Co to tu tak smrdí..?" Oklepala se Rosaly. ,,Vlkodlak?" ,,Přesně tak.." Řekl tiše Jasper. Zírala jsem na schody, Rosalie se dívala na příchozí a témeř se ani nehnula. Ignorovala jsem je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Cullenovi vs Haleovi

Cullenovi
Haleovi

Komentáře

1 Corvus Corvus | 29. října 2015 v 12:36 | Reagovat

Hmmm... Napětí na konci, to nezní špatně. Proč se mi zdá, že autor píše jako jeden známý spisovatel, koho mi to jen připomíná... Hmmm... :-D  :-?

2 Viktorie & Rosalie Viktorie & Rosalie | 31. října 2015 v 14:46 | Reagovat

[1]: Děkujeme za komentář :D
Viktorie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama