Upíří sestry 31.Viktorie

14. října 2015 v 21:08 | Viktorie |  Upíři sestry
Takže je tady další kapitola, omloumám se, že až teď, ale neměla jsem čas ani náladu..
Prosím komenty..
Viktorie.
Seděla jsem pod stromem a zírala na Bellu. Cullenovi byl pryč, kromě Edwarda. Ale Rosaly tu zůstala a seděla na stromě kousek ode mně. Byla asi zvědavá, jak to s Bellou bude, Bella byla mimo, byla tvrdá a asi se měnila. Rose zírala na Bellu, byla trochu vyděšená, ale snažila se to nedávat najevo. Zvedla jsem se, párkrát praštila do stromu a zase si sedla, byla jsem vzteklá. Rosaly seskočila ze stromu a šla blíž k Belle,v ruce jsem drtila kámen a sledovala ji. Rosaly došla k Belle a pozorovala ji. Bella se protáhla a kopla Rose. Sledovala jsem ji .,,Radši by k ní tak blízko nechodila"Rosaly naštvaně zaprskala, chytla ji pod krkem a zvedla nad zem. ,,Ty malá novorozená.." Zavrčela. Bella pomalu otevřela oči, sledovala jsem Rose. Rosaly se na ni dívala s tvrdým a rozzuřeným výrazem v očích. Zírala jsem na Bellu a ona nevěděla, co se děje. Rose ji dál držela ve vzduchu, Zvedla jsem se a rozhodla jsem se o ní něco zjistit. Rose se ani nehnula. A dál na ni zírala. Rosaly jí postavila na zem a zmizela do domu Cullenů.
Šla jsem do město. Bylo to trochu nebezpečné místo, kvůli velkému množství lidí. Prošla jsem kolem lidí a nenápadně proklouzla. Oběhla jsem několik domů a hledala dům, kde bude na poštovní schránce nebo zvonku napsané ,,Bella Swan". Obešla jsem asi čtyř ulice. V té poslední jsem ho našla. Byl to poměrně velký bílý dům a před ním stál starý červený náklaďáček. Opsala jsem si ulici a číslo domu. Někdo se do toho domu vracel. Člověk, měl tmavé vlasy a mě napadlo, že by to mohl být její táta. Kousek jsem ustoupila a schovala se za keř. Ale i tak mě viděl a po chvíli se mě zeptal, jestli něco chci. Pár mnut jsem váhala a nakonec odpověděla ,,Ne, jen jsem kamarádka Belly, belly Swanové, Znáte ji?" Byla to divná otázka. Proč by někdo kdo Swanovy nezná stát před domovním dveřmi? ,,Ano, Bella je moje dcera, předpokládám že jdeš za ní, není tady, zmizela před dvěma dny..Už jsem po ní vyhlásil pátraní ale předpokládám že je zase s Cullenem, mám ji vyřídit, že jsi se stavila?" ,,Ne, to je dobré, mluvila jsem s ní, ví že jsem se měla stavit, je to dobrá kamarádka" ,,Nashledanou " ,,Nashle". Chtěla jsem ho zabít. Ale podle toho, co měl na sobě, vypadal jako policajt. A poštvat si proti sobě úřady. Když neví, jak se jmenuju, nemám občanku a jsem upír není moc dobrý nápad.

Chtěla jsem jít do domu Cullenů, ale nevěděla jsem, jestli tam je jen Rose a tak jsem šla jen před dům. Opatrně jsem zaklepala na dveře a čekala, kdo otevře. Rosaly je ve svém pokoji - takže asi nepřijde hned, otevřel Jasper. Zírala jsem na dveře a ignorovala ho.,Ehm. Viktorie?" Zíral na mě. ,,No Em.." Odpověděla jsem a zírala na dveře,,Pojď dál." Řekl a když ustoupil ze dveří trochu nervózně se ohlédl. Vešla jsem do domu a prošla kolem Emeta, které mě nepříjemně sledoval. Jasper hodil varovným pohledem po Emmetovi a následoval mě. Emmet na mě pořad zíral, šla jsem si sednout. Místnost zaplavila vlna pocitů, ale byla směřována někomu jinému, ne mně. Jasper se pokusil trochu uklidnit Emmeta. Sedla jsem si na židli a v ruce drtila mobil. Jasper mně dál pozoroval zkoumavým pohledem. A po chvíli ke mně přišel, ignorovala jsem ho a zírala na klavír. ,,Viky, co se děje?" Téměř se usmál. ,,Mně neoblafneš.." Jen jsem zavrtěla hlavou. Přišel až ke mně a podíval se mi do očí ve stejné úrovni. Položila jsem mobil na stůl a přestala ho drtit. A on se na mě dál díval. Koukla jsem na něho ,,Co chceš?" ,,Chci vědět co se děje, proč jsi přišla. Ty totiž nepřijdeš jen tak na návštěvu." ,,No.. chtěla jsem mluvit s Rose",,Mám pro ni jít?" Zeptal se. Přikývla jsem. Vstal a v o vteřinu později zmizel na schodech nahoru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama