Upíří sestry 30. Rosalie

9. října 2015 v 14:20 | Rosalie |  Upíři sestry
Ahoj, po velmi dlouhé době, kapitola od Rosaly. Snad se vám bude líbit. Má to asi 80 řádků takže to není zrovna krátký.
Kapitola z pohledu Rosaly je tady. :)
Rosalie
PS: PIŠTE KOMENTY, SDÍLEJTE A HLASUJTE V ANKETÁCH. TNX R&V :)


Pozorovala jsem Viktorii, která se blížila k Belle. A ta vypadala, že jed, který se jí dostal do krve začal působit. Nevěděla jsem, co dělat. Má v sobě tolik jedu, že Viktorii zbývají jen dvě možnosti, ze kterých ani jedna nezahrnuje život. Protože být upírem neznamená žít. Druhá možnost, nebyla ani o trochu lepší, smrt. Její smrt, Edward by se asi zbláznil.
Dívala jsem se z Viktorie na Bellu a zase zpět. Snažila jsem se na něco přijít, ale veškerá logika mne opustila. Pak Viktorie vystřelila jako šíp, pro který byl jediný cíl, Bella. Chtěla jí kousnout, ale na nic by jí to nebylo. Už v sobě měla tolik jedu, že nic nemohla změnit. Pokusila se k ní dostat, ale Edward ji odstrčil a ona narazila do stromu. Naštvaně jsem na něj obrátila svou pozornost a pohledem mu seděla jednu prostou větu: Ještě jednou a nikdo mne nezastaví v tom, co udělám..
Viktorie z toho stromu seskočila. Na Bellu. Naštěstí jí došlo to co mně a nejspíš všem kolem. Bella byla úplně mimo, jed ji ochromil. Viktorie si vybrala, zabije ji. Nechce aby byla upír, ale teď už bylo otázkou času jestli bude nebo zemře. Podívala jsem se na Bellu, pak na Carlislea, jestli s tím něco neudělá, nakonec na Edwarda a na Viktorii. Rozhodnutí života a smrti, ale smrt je v obou případech, Edward ani jedno nenechá jen tak.
Přečesaný bronzovlasý upír ji nakonec od Belly odstrčil. Ano Edward, opět. Nakonec se mi zdálo, že jí to nevadí, ucítila jsem totiž ještě nějaké jiné upíry. Viktorie měla nový plán. A sama se schovala za strom, aby nebyla ta podezdřelá, aby nebyla viníkem. Chytila Edwarda, ale ten ji chytil za hlavu a dal jí najevo jednu věc: Nech ji být, nebo špatně dopadneš.
Sykla jsem na něj, ať ze sebe nedělá debila, nepotřebujeme vypadat jako pitomci. Viktorie ale kopala nohama a řvala na něj aby ji pustil. Přiblížila jsem se k němu zezadu a tiše mu řekla: ,,Jestli ji nepustíš, nedopadne to dobře." S úšklebkem mi odpověděl. ,,Jestli se Bella přemění, nebo se jí něco stane tak ji zabiju a je mi jedno, co mi provedeš" ,,ty dobře víš, že jedna z těch dvou možností to bude." Odsekla jsem. Jen se ušklíbl a drtil Viktorii, která vypadala, že neví která bije. ,,Ale JÁ ti nedovolím, aby jsi jí ublížil!" Zavrčela jsem na něj. Viktorie se nejspíš probrala, ti upíři raději odešli a tím se její plán zhroutil. Pokusila se přinutit Edwarda, aby ji pustil. Ale moc jí to nešlo, protože se k němu přidala Eliz.
Jasper se rozhodl, že pomůže Eliz. ,,Cs taková zrada!" Pomyslela jsem si a šla ho zastavit. I dvojčata se můžou poprat. A já s ním nemám bůhvíjak skvělý sourozenecký vztah jaký bývá mezi dvojčaty, když jsem ho viděla naposledy vyskočila jsem z okna.
Chvíli jsem se no, prala s Jasperem. Ale pak jsem ho nechala.
Eliz a Edward se asi zbláznili. Rozhodli se ji zabít. Eliz jí držela pevně, až se mi zdálo nemožné, že takovou sílu dokáže vyvinout. Jasper se mě snažil odstrčit, ale ignorovala jsem ho a snažila se odstrčit Eliz. Byla dost vzteklá, tak jsem ji pevně chytila a snažila se jí donutit k ústupu. Přidala se k ní Esmé, která mě odstrčila.
Viktorie se jim snažila vytrhnout. A nakonec řekla: ,,To jsem nějaká řepa, nebo co?" Málem jsem se rozesmála. Vážně mi k tomu moc nechybělo, i když by si asi mysleli, že jsem se právě zbláznila. Viktorie se nemohla ani hnout, rozhodla jsem se zakročit. ,,Pusťte ji, tohle k ničemu nepovede." Ozvala jsem se.
Začalo pršet a já se znovu zapojila do tahanice o Viky. I když mi v jednu chvíli nebylo jasné, jestli si Culleni hrají na jeden tým, nebo jsou každý sám za sebe. Každopádně jsem na to nepřišla.
Edward drtil Viktorii a já se snažila zbavit otravné Eliz. Podařilo se mi dostat Eliz na strom, ale netuším jak. Naštěstí už se nepokusila bojovat. A to se o Viktorii říct nedalo, dala Edwardovi pěstí. Čímž mě dost ohromila. Díval se do zrcadla, co mu to vlastně provedla. Esmé držela Viktorii a já se probrala z překvapení a srazila ji k zemi odkud na mě překvapeně zírala. Já se jen podívala na Viktorii jako by o nic nešlo.
Zato Esmé se na mně podívala stylem: ,,Ehm, máma se má poslouchat." Umlčela jsem ji jediným pohledem. ,,Ta moje zemřela, když mi bylo 15!" Po naší neslyšné debatě mě odbyla naštvaným pohledem. Viktorie se na ní zamračila a dál mně pozorovala. Došla jsem k ní a usmála se. Měla jsem toho dost, ale věděla jsem, že Carlisle nedovolí, aby jí ublížili, protože by se pak ta jeho "rodina" rozpadla. Esmé byla celkem dobře mimo, ani se nedivím, když jsem ji tak dobře vykolejila. Ostatní z jejího "příbuzenstva" jí pozorovali.
Viktorie se znovu zaměřila na Bellu. Zavrčela a zírala na ni, Bella se začala měnit. Nebo už to mělo každou chvílí začít. Nevím co říkala, ale něco o tom jak ji strašně bolí hlava. Viktorie se zhoupla na stromě, vzala ji a snažila se jí kousnout. Zadívala jsem se na ni, zajímalo by mě jak tohle dopadne. Obě varianty budou mít stejný výsledek, Edward bude zuřit.
Kousla ji, ale všiml si toho ten protivný upír s nagelovanými vlasy. Projistotu vylezla víš na strom. Podívala jsem se na něj a pak na Bellu, chtěla jsem odhadnout jeho reakci, případně odstranit hrozbu. Podíval se na mně stylem: ,,Já vás varoval, obě ať nechá Bellu na pokoji." Odpověděla jsem mu nahlas. ,,Spíš jí pomůže, ty jsi moc nerozhodný." Nechápavě zavrtěl hlavou a řekl. ,,Jak pomůže, tím že jí zabije, nebo přemění, tohle není život Rosalie..." ,,Má v sobě mou jedu a málo krve, nikdo už jí nepomůže. Ani ty ani Carlisle. Musíš si vybrat, nebo Viky vybere za tebe." Podívala jsem se na ní. ,,Něco se stát musí." ,,Přesně" Zamumlala a pustila Bellu, a ta spadla na Eliz. ,,Jejda" Řekla a slezla ze stromu.
Přikývla jsem. Eliz se podívala na Bellu a potom na Edwarda. Viktoriie raději zůstala tam kde byla. Podívala jsem se na Carlislea a Esmé a pak na Eliz a Edwarda. Viky se tázavě podívala na Eliz a taky na Edwarda stylem: ,,Ehm, no já za to nemůžu." Já se na něj zase podívala trochu jinak: ,,Jak to jako jinak chceš vyřešit?"
Viktorie opustila své místo. A tázavě se na mě podívala. ,,Bude upír?" Zeptala se. Edward ji probodl pohledem a ona se dívala nevinně. ,,Hele ona za to nemůže." Probodla jsem ho pohledem. Eliz probodla pohledem všechny a Viky taky.
Pokrčila jsem rameny. ,,Bella to zavinila, tak ať si nese následky." Viky se na zmíněnou podívala. Tu bolela hlava a byla mimo. Edward Viky pozoroval tím svým kamenným pohledem a Eliz stála u Belly.
Já se jen významně podívala na svého milého bratra a lehla si do trávy, ale předtím jsem ještě v jeho očích stačila spatřit záblesk porozumění. Třeba to opravdu někdo pochopil jak měl a vyložil si správně děj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama