Upíří sestry 29.Viktorie

27. září 2015 v 16:56 | Viktorie |  Upíři sestry
Myslím, že k tomu není co psát..
Prosím comenty a sdílet pouze se zdrojem.
Viktorie
Byla jsem úplně mimo, nevěděla jsem co dělám a znova jsem se snažila přiblížit k Belle, která ležela na zemi a zcela jistě jed už začal působit. Rosaly jen pozorovala, a střídavě se dívala na Bellu a na mne. Běžela jsem, vlastně jsem přímo letěla k Belle abych ji kousla, ale Edward mě odstrčil a já odletěla na strom. Rose se naštvaně podívala na Edwarda způsobem: Ještě jednou a nikdo mne nezastaví v tom, co udělám.. Skočila jsem ze stromu přímo na Bellu a kousla ji. Byla mimo a mi došlo, že má v sobě jed a mi nezbývá nic jiného, než ji zabít. Rosaly se podívala na Bellu, pak na Carlislea, na Edwarda a nakonec na mně. Bylo jí jasné, že tohle rozhodnutí je rozhodnutím života a smrti, ale smrt je tu v obou případech. Edward mě odstrčil a já zahlídla v dálce další upíry. Nechala jsem je, aby se k ní přiblížili. Věděla jsem, že by se Cullenovi pomstili, tak jsem ji nechtěla zabít já. Schovala jsem se strom a snažila se ovládnout. Rosaly se podívala směrem, kterým jsem se dívala a pochopila, teda podle jejího výrazu asi ano. Zírala jsem na upíry a zezadu jsem popadla Edwarda, který se otočil a chytil mě za hlavu stylem: Nech ji být, nebo špatně dopadneš. Rosaly sykla na Edwarda, ať ze sebe nedělá debila. Kopala jsem nohama a řvala, aby mě pustil. Rose se připlížila k Edwardovi zezadu a tiše řekla: ,,Jestli ji nepustíš, nedopadne to dobře." Edward za zašklebil a odpověděl ,,Jestli se Bella přemění, nebo se jí něco stane tak ji zabiju a je mi jedno, co mi provedeš".,,ty dobře víš, že jedna z těch dvou možností to bude." Odsekla mu. Edward se jen ušklíbl a stále mi drtil hlavu a já nevěděla, co se děje. ,,Ale JÁ ti nedovolím, aby jsi jí ublížil!" Zavrčela na něj vztekle. Zírala jsem směrem do lesa a pochopila jsem, co se děje. T upíři raději odešli. Dala jsem ruku za hlavu a pokoušela se tu Edvardovou odtrhnout. Skoro se mi to podařilo, kdyby se k němu nepřidala Alice. Rosaly zpozorovala Jaspera, který chtěl pomoct Eliz, a tak ho raději zastavila. I dvojčata se můžou někdy poprat.
Drtila jsem Edwardovi ruku a on s Elis mi drtili hlavu. Rosaly nechala Jaspera na pokoji, protože Elis s Edwardem se asi zbláznili, chtěli mně zabít. Cítila jsem, jak Edwardovi křuplo v ruce asi jsem za to mohla já. Elis mě chytila ještě pevněji, Edward měl po chvíli ruku zase v pohodě. Rosalie, i přes Jasperovu snahu zabránit jí v tom, se snažila odstrčit Elis ode mne. Tentokrát křuplo mi v zádech, ale po chvíli to bylo v pohodě. Elis byla vzteklá a nechtěla mě pustit. Rosalie jí pevně chytila a snažila se jí aspoň trochu přimět ustoupit. Esme se přidala k Elis a Edwardovi a odstrčila Rose. Pokoušela jsem se odtrhnout a nakonec řekla ,,To jsem nějaká řepa, nebo co?" Rosaly se málem rozesmála. Ucítila jsem větší sílu a nemohla se ani pohnout. ,,Pusťte ji, tohle k ničemu nepovede." Ozvala se Rosaly. Začalo pršet a já cítila jak se mnou něco škublo. Rose se nakonec znovu zapojila do tahanice.Byla jsem úplně ztuhlá a Edward se jen ušklíbl a nepřestával mě drtit.
Ohlídla jsem se a pěstí Edwarda praštila. Rose po chvíli zjistila, že se jí nějakým způsobem povedlo dostat Elis na strom, a byla vyřazena ze hry. Edward mě pustil a díval se do zrcadla, co jsem mu provedla. Esme mě držela, ale už ne tak pevně. Rosaly se probrala z překvapení a srazila Esmé k zemi, odkud na ni překvapeně zírala. A ona sama se jen podívala na mě, jako by o nic nešlo. Esme se na ní podívala stylem: Ehm, máma se má poslouchat. Rose ji umlčela pohledem: Ta moje zemřela, když mi bylo 15! Esme ji odbyla naštvaným pohledem, já se zamračila na Esme a pozorovala Rosaly. která ke mne došla a usmála se. Esme byla mimo, nevěděla co si má myslet a ostatní Cullenovi ji pozorovali. Já si zase všimla Belly. Zavrčela jsem a zírala na Bellu, byla mimo a pravděpodobně se začala měnit. Říkala něco o tom, že jí bolí hlava a že se to nedá vydržet. Zhoupla jsem se na stromě. Vzala Bellu a snažila se ji kousnout. Rose se taky zadívala na Bellu. Kousla jsem ji do krku a Edward si toho všiml. Raději jsem vylezla výš na strom. Rosaly se podívala na Edwarda a pak na Bellu, jakoby chtěla odhadnout jeho reakci. Edward se podíval na Rose stylem: Já vás varoval, obě tak ať nechá Bellu napokoji. Odpověděla mu nahlas. ,,Spíš jí pomůže, ty jsi moc nerozhodný." Edward nechápavě zavrtěl hlavou a odpověděl ,,Jak pomůže, tím že jí zabije, nebo přemění, tohle není život Rosalie.." ,,Má v sobě moc jedu a málo krve, nikdo už jí nepomůže. Ani ty ani Carlisle. Musíš si vybrat, nebo Viky vybere za tebe." Podívala se na mě,,Něco se stát musí." ,,Přesně" Zamumlala jsem a pustila Bellu, která spadla přímo na Elis. ,,Jejda" řekla jsem a slezla ze stromu. Rose jen přikývla. Elis se koukla na Bellu a potom na Edwarda. Já raději zůstala na stromě. Rosaly se podívala na Esmé a Carlislea a pak na Eliz a Edwarda. Tázavě jsem se podívala na Elis a zároveň na Edwarda stylem: Ehm no já za to nemůžu. Rose se podívala na Edwarda způsobem: jak to jako jinak chceš vyřešit? Slezla jsem ze stromu a tázavě se koukla na Rose a zeptala se ,,Bude upír?" Edward mě probodl pohledem a já se jen nevinně dívala. ,,Hele ona zato nemůže." Rose probodla Edwarda pohledem. Elis probodla pohledem všechny a já taky. Rose jen pokrčila rameny a řekla: ,,Bella to zavinila, tak ať si nese následky." Podívala jsem se na Bellu, která nevěděla co se děje a bolela ji hlava. Edward mě pozoroval svým kamenným pohledem a Elis stála u Belly. Rosalie se významně podívala na Jaspera a pak si lehla do trávy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama