Upíři sestry 16. Rosalie

8. srpna 2015 v 19:08 | Rosalie |  Upíři sestry
Ahoj, vím, že přidávám kapitolu po opravdu dlouhé době, ale prostě se nikomu nechtělo psát. Nemohla jsem si najít čas a místo psaní jsem si četla. Ani horko mi nepomohlo. Tak snad se vám bude líbit a po dlouhé době zas ahoj.
Jinak jako vždy prosím zanechávejte momenty.
Rosalie


Viky se rozhodla zničit Edwarda, stejně, komu neleze na nervy? Chtěla jsem jí pomoci ale ostatní z toho jejich klanu se na nás vrhli a snažili se nás zastavit. A taky odtrhnout od jejich člena.
Bohužel se jim to povedlo, ale Viktorie stejně utekla za Edwardem. A myslím, že ho dohnala klidně až někde v Itálii. Ale nevěděla jsem to jistě, protože mně chytil můj milý bratříček a za žádnou cenu mně nechtěl pustit. Sice jsem mu vyhrožovala, ale nebylo to moc platné, ani sevření nepovolil, spíš mně držel pevněji. Nějakou chvíli jsem se vzpírala a pak jsem dostala nápad, lstivý nápad. V duchu jsem se pousmála. ,,To by mohlo vyjít.." Blesklo mi hlavou. I když je to k nevíře, upíři můžou ztratit vědomí. Jednou se mi to totiž povedlo, nebyl to zrovna nejpříjemnější pocit, ale teď se mi to hodilo. Mohla jsem to totiž nasimulovat.
Kdysi, když jsem byla ještě člověk. Měli jsme založený s pár lidmi dramatický kroužek. Od nás z rodiny jsme tam chodili jen já a Viky, proto jsem teď měla velkou výhodu.
Jasper mně držel skutečně pevně, bylo mi to opravdu až nepříjemné, ale najednou jsem začala jakoby ztrácet vědomí. Samozdřejmě té simulaci všichni uvěřili. Kdyby jsem byla náhodný pozorovatel asi bych se celkem dobře bavila. Carlisle byl překvapený a víceméně zděšený, Esmé, Eliz a Emmeta to překvapilo a Jasper dostal strach. Povolil sevření a chtěl mně položit na zem, ale já se ve chvíli, co jeho ruce přestaly držet moje tělo, jakoby probudila a vystartovala pryč.
Vím, že to k nim nebylo zrovna hezké, ale nic jiného jsem nemohla dělat. Bohužel jsem neměla přesnou představu kam zmizet. Tak jsem to vzala nejkratší cestou přes Atlantik. Až do Velké Británie, odkud naše rodina původně pocházela. Můj původní cíl byl Londýn, ale to by bylo pro Culleny pochopitelné, hledali by mně právě tam. Proto jsem se uchýlila do Skotska, do celkem velkého města Edinburk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Cullenovi vs Haleovi

Cullenovi
Haleovi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama