Upíří sestry 6. Rosalie

4. července 2015 v 8:35 | Rosalie |  Upíři sestry
Takže, dostáváme se k místu, kde jsou obě osoby navzájem. A proto to bude asi trochu zajímavější. Tady je kapitola o tom, co se dělo u Cullenů, když tam dorazila Viktorie.
příjemné čtení, prosím o zanechání komentu a doufám, že jste hlasovali v anketě.
Rosalie
Elis něco naštvaně mumlala a Carlisle přemýšlel. Chvilku přerušil až Jasper, který se otočil a uviděl mě. Zíral na mne trochu nervózně a rozpačitě. Samozdřejmě si jeho pohledu všimli ostatní a otočili se. To byl můj konec. Zůstala jsem však chladná. Všichni na mne zírali jako na zjevení a zároveň si uvědomovali, kolik jsem toho mohla asi slyšet. Elis už nemohla a zalapala po dechu. Byla totálně šokovaná mým příchodem, protože o tom neměla vizi. Carlisle si promnul spánky a vstal ze sedačky. ,,Elis." Tiše ji upozornil aby se ovládala. A zmizel do své kanceláře. Všichni věděli, že teď by ho měli nechat být. Elis se vytratila nahoru, zřejmě do svého pokoje a šatny se snad tisíci šaty. Brácha mě taky chvíli pozoroval, ale pak odešel ven. Asi na lov. Ucítila jsem dotyk něčí mysli, jako kdyby jsem zaslechla něčí myšlenky. Vyděsilo mně to, ale jen uvnitř. Esmé se rozhodla, že udělá něco na zahradě a vzala sebou i Emmeta. Zůstal tu jen Edward. Nevšimla jsem si ho. Tiše zmizel k oknu. Věděla jsem, že se mnou bude chtít mluvit a já se tomu nevyhnu.
,,Jak dlouho tu jsi?" Řekl přímo. Zřejmě dnes nemá nervy na chození kolem horké kaše. Tak fajn. ,,Proč tě to zajímá?!" Odpověděla jsem nepřátelsky. ,,Aby jsem věděl, co všechno jsi slyšela." Došla jsem k oknu kde stál. Ale nic jsem neříkala. ,,Viktorie vážně nemá dobré plány pro naši rodinu." ,,Je to moje sestra..." Zavrčela jsem. Podíval se na mě se svým typickým úšklebkem. Věnovala jsem mu zamračený pohled. ,,A co?" ,,Nech ji být..!" Rozhodla jsem zůstat v útoku. Zaplavil mě pocit, že je blízko domu nějaký upír. Poznala jsem ji, byla to Irina. I když jsem cítila ještě někoho jiného.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama