Upíří sestry 4. Rosalie

3. července 2015 v 15:03 | Rosalie |  Upíři sestry
Už čtvrtá kapitola, co se Rosalii stane a v čem se objeví převrat se dozvíte právě v této kapitole. porosím o komenty i kritika se přijímá.
Rosalie
PS: já sama se už těším co dalśiho napíše Viky. :)

Chvíli po tom, co jsem se vrátila z lesa se spustil mírný deštík. Na zdejší obvyklé počasí to byl opravdu jen deštík. Nikde v domě jsem nikoho nepotkávala, došla jsem do kuchyně. Nebyla to neobvyklá věc, aby tu nikdo nebyl, zaslechla jsem však z obýváku hlasy. Poznala jsem, že jsou tam Carlisle a Edward. A dokonce i Elis s Esmé a Emmet. Upřímně Emmeta nemám moc ráda, pořád na mě kouká a myslí si, že mezi námi něco bude. Já si to však nemyslím.

Po chvilce jsem zaslechla ještě jeden hlas. Jasper se přihlásil o slovo. Udivila mne jeho přítomnost na nějaké poradě Cullenů, na kterou jsem zřejmě nebyla pozvaná. Dál jsem se věnovala jejich rozhovoru. ,,To je nějaký hloupý vtip?!" Zaslechla jsem už z části podrážděnou Elis. ,,Ne, zřejmě ne, proč by se Irina jinak vydala na cestu až sem?" Snažil se ji trochu zklidnit Carlisle. Irina, to jméno mě mírně vyvedlo z míry. Nedala jsem na sobě nic znát a tiše poslouchala, aby jsem je náhodou nevyrušila. ,,Z Aljašky do Forks to není zrovna kousek." Zhodnotil tuto skutečnost Emmet. ,,Takže, co vlastně řekla?" Zeptala se s obavou Esmé. ,,Viktorie má prý dobrý plán, jak vyřešit naše nepřátelství, podle toho, co Irině řekl Lorant, nechce, aby o tom kdokoli věděl. Rozhodla se bavit se jen s Rosaly a nás si nevšímat. Prý sestavuje plán, aby se nás takto zbavila. Ale jak to chce udělat nezjistil." Carlisle domluvil a já věděla všechno co jsem potřebovala, mohla jsem být o krok napřed, ale rozhodla jsem se pro jinou strategii. Tiše jsem vešla z kuchyně do obýváku. Jen jsem tak stála blízko krbu. Šanci mě vidět měl jen Jasper, ale ten se zrovna díval z okna

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama