Upíří sestry 14. Rosalie

14. července 2015 v 10:18 | Rosalie |  Upíři sestry
Ahoj, zase kapitola od Rosaly. Snad se vám Vikčina kapitola líbila a bude se vám líbit ta moje. Sice jed k moři, ale s velkou pravděpodobností budu psát dál. Další informace dodám později. Takže kapitola Rosaly je tady. A není zrovna moc krátká. :)
Rosalie

Přišel k nám nějaký člověk, Viktorie se neudržela a já ji jen pozorovala a nevěděla, co udělat. Jasper a Edward byli vyděšení a jen na ni zírali. Pomohla bych jí, ale nedokázala jsem se ani pohnout. Byla nervózní, stejně jako my tři.
Nemohla jsem přestat se na ni dívat. Nešlo to. Jaspera a Edwarda raději zajímal sníh. Po chvilce mlčení začal Edward svoji 'vegetariánskou přednášku.' Která mi opravdu leze na nervy. Ten trouba opravdu neví co je to vegetarián, či být vegetariánem jako upír.
Překvapilo mne, že se kolem pohybují zvířata. Úplně lehkomyslně jsou blízko největších predátorů planety. Jasper přenášel na všechny pozitivní emoce. Edward je samozdřejmě přijímal, jako vždy. Viky je odrážela, já je ignorovala a probodávala ho vražedným pohledem.
Viktorie se na všechny podívala, krátce se omluvila a odešla. Možná to bylo trochu sobecké, ale pro mně ne. Nevím přesně co si myslela, ale věřím, že část vím skoro jistě. Myslí si, že jsem si vybrala rodinu Cullenů. Ale v tom se mýlí, i když to tam může vypadat. Nikdy jsem se k nim nechtěla přidat, nevybrala jsem si tento život můj lidský život byl naprosto perfektní.
Byla jsem naštvaná, nevěděla jsem jestli víc na Edwarda, nebo na Japera. Ale jedno jsem měla jisté. S Jasperem si to můžu vyřídit později, bude mne to stát víc síly. Já se ale už neudržela a vystartovala na Edwarda. Jasper se samozdřejmě lekl a Edward to nečekal. Začali jsme se s Edwardem prát. Byl to celkem vyrovnaný boj, ale Edward není tak silný, takže jsem vyhrávala.
Netuším jak se to stalo, ale přiběhli sem Carlisle s Emmetem a chtěli nás od sebe odtrhnout. Po chvíli se jim to povedlo. Edward se celkem uklidnil, ale já ne. Odvracela jsem Jasperovy emoce na uklidnění. Nechtěla jsem se uklidnit. Mě držel bratr, Edwarda už jen trochu hlídal Emmet.
Kdyby jsem byla přihlížející, bylo by mi možná, ale nepravděpodobně těch dvou líto, ze všech sil se mem snažili uklidnit a udržet. Ale nic nezabíralo. Na chvilku jsem se jakoby "uklidnila," aby povolili sevření. A pak že upíři necítí bolest. Když trochu povolili stisk odstrčila jsem Japspera a vysmýkla se Carlisleovi. Málem jsem sice spadla, ale vydařilo se mi to.
Utekla jsem směrem, kam šla Viky. Bylo tam hodně lidí, takže jsem musela být opatrná. Ucítila jsem taky několik upírů a hlavně Viktorii. Ke které jsem se přiblížila asi na 10 metrů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Cullenovi vs Haleovi

Cullenovi
Haleovi

Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 14. července 2015 v 10:25 | Reagovat

pěkný :)

PS. U mě na blogu probíhá Fashion soutěž, hledám účastníky. Nechtěla bys to být právě ty ? :) :-(

2 Viktorie & Rosalie Viktorie & Rosalie | 17. července 2015 v 14:58 | Reagovat

Ahoj, děkujeme, zaptám se Rosaly.
Viktorie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama