Upíří sestry 13. Viktorie

12. července 2015 v 14:44 | Viktorie |  Upíři sestry
Moc se omlouvám, že další díl píšu až teď. Měla jsem moc práce a včera večer byl film. Jinak 13 je podle mne dobré číslo.. Hlasujte v anketě. Napište koment. Nebo ohodnoťte článek. To je vše :).
Viktorie

Cítila jsem, že je člověk blízko. Přibližoval se. Za chvíli stál vedle Rosaly. Nevydržela jsem to, vystartovala a zahryzla se mu do krku. Edward mě vyděšeně sledoval a nejspíš mi zase četl myšlenky. Rosaly něvěděla co udělat a Jasper byl vyděšený. Oči mi zase zrudly. Cítila jsem nervozitu na to jsem žádnou schopnost nepotřebovala, abych poznala jejich nervózní výrazy.
Rosaly se na mě dívala a Jasper s Edwardem hleděli do sněhu. To ticho mi vážně vadilo. Po chvíli se ozval Edward se svou přednáškou, proč je vegetarián. Ignorovala jsem ho. Sledovala jsem zvířata. Jasper se na všechny pokoušel přenést pozitivní emoce. Já je odrážela zpět, Edward je přijímal a Rosaly ho probodávala vražedným pohledem. V hlavě sem přesto, že jsem upír cítila tlak a negativní emoce. Koukla jsem na Rosaly, Jaspera a Edwarda, všem jsem se omluvila a odešla. Věděla jsem, že to je sobecké. Ale Rosaly si vybrala rodinu Cullenů. Věděla jsem, že Rosaly a Jasper jsou mí nevlastní sourozenci a že částečně patří do mé rodiny i Edward. Ale Edwarda a Elis jsem nesnášela. Šla jsem někde směrem lesem. Právě onen les mi připadal jako bych sem nepatřila. Bylo to tu divné, zvláštní a všude spousta lidí. Nemám ráda lidskou společnost. Ucítila jsem pár upírů. Byla jsem už ale dost daleko od lesa. Nevím proč, ale přišlo mi, že to byla Rosaly.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Rosaly vs Viktore

Rosaly 50% (2)
Viktorie 25% (1)
Obě jsou fajn 25% (1)
Ani jedna... 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama