Upíří sestry 10. Rosalie

7. července 2015 v 19:38 | Rosalie |  Upíři sestry
První nula a zároveň desítka je tu. Já tedy doufám, že to nebude nula. Takže jak se na události v lese dívá Rosaly? No to je právě tady.
Rosalie
Vlezla jsem oknem dovnitř, ale místnost už byla prázdná. Aspoň jsem se tu rozhlédla. Vcelku pěkný pokoj. Vyskočila jsem ven. Hned za Jaspera. Podíval se na mě pohledem: buď ticho, něco se děje.
Potichu jsem obešla dům. Bylo to tu zatraceně cítit upíry. Jasper mě sledoval, ale ignorovala jsem ho. Šla jsem dál lesem. Podle okolí pomalu pokrývajícího se sněhem jsem poznala, že končí mé oblíbené období a začíná zima. Z nebe se snášely vločky a padaly mně do vlasů. Byla to docela fajn procházka, Jaspa jsem ignorovala a zvířata mne nezajímaly. Po pár metrech jsem uviděla někoho jít mým směrem. Poznala jsem ho, byl to Edward. Skovala jsem se za strom a s pomocí ostatních stromů ho obešla. Zřejmě si mě nevšiml. Tedy snad. Chtěla jsem vědět, co tam chtěl. Zahlédla jsem ještě jednu osobu, někoho koho jsem nechtěla vidět. ,,Irina." Zavrčela jsem vztekle, ale tiše. Nechtěla jsem se s ní setkat. Raději jsem se rozběhla směrem odkud přišel Edward.
Ucítila jsem několik upírů. Už podle toho jsem věděla, že jsou to Voltuři. Spatřila jsem Jane a Caiuse. Protočila jsem jen oči nad tím, kolik lidí co jsem nechtěla vidět jsem potkala.
Ušila jsem asi 10 metrů a málem o něco zakopla. Hromada sněhu a listí. Fakticky bezva překážka. Toto místo bylo ale nějaké jiné, zřejmě se tu několik upírů setkalo. A někdo tu ještě je.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama